Sjajna partija Tadića i nokaut Vest Hemu (VIDEO)

Reprezentativac Srbije bio je raspoložen za igru u nedelju popodne.

Fudbaleri Sautemptona osvojili su tri boda u Londonu protiv Vest Hema i pobegli od zone ispadanja.

Ogroman doprinos pobedi 3:0 (1:0) dao je reprezentativac Srbije, Dušan Tadić.

Naš fudbaler je učestvovao u akciji kod prvog gola, kada je u 40. minutu lepo "izbacio" Rajana Bertranda, koji je potom "na tacni" poslao loptu ka strelcu Čarliju Ostinu, a zatim je u 62. minutu postigao duplirao prednost gostiju.

Hladnokrvan je bio Tadić na maestralno dodavanje Ostina, trzajem telom prevario je golmana Adrijana i onda lagano poslao loptu u nebranjenu mrežu.

Konačnih 3:0 postavio je Džejms Vord-Prouz, koji je u 80. minutu zamenio Tadića, a u nadoknadi utakmice postigao pogodak.

Vest Hemu je ovo bio četvrti uzastopni poraz u Premijer ligi, tako da su "čekićari" ostali u zoni ispadanja sa samo tri boda iz prvih šest kola. Sautempton se probio na deveto mesto sa osam bodova.