BUNDES: Levandovski za preokret Bajerna

Poslije mjesec dana pauze utakmicom 17. kola Frajburg – Bajern nastavljena je njemačka Bundesliga.

U prvom meču  FRAJBURG - BAJERN 1:2 nakon preokreta i majstorije Roberta Levandovskog, koji je postigao dva gola.

Onaj u 89. minutu je bio prava majstorija. Loptu je primio na grudi i bez spuštanja na zemlju prebacio s jedne noge na drugu, i poslije raspalio za pobjedu svog tima.

S tim da je cijelo vrijeme imao igrača na leđima. 14 gol Poljaka ove sezone u Bundesligi.

_____++++by arcturusmedia33

Levandovski je 13. gol postigao u 35. minutu, a Frajburg je do vođstva došao na početku utakmice, kada je Haberer postigao šesti gol sezone.

Bajern nije blistao, ali je na suvi kvalitet Roberta Levandovskog došao do tri boda.