Siti - Totenhem: Kiksevi Lorisa, Bravo kao duh!

Mančester siti vodio 2:0 protiv Totenhema, nakon velikih kikseva Uga Lorisa, ali su "pevci" zahvaljujući Sonu i Aliju stigli do izjednačenja. Bravo opet ništa nije odbranio!

Spektakularna utakmica na "Etihadu"!

Fudbaleri Mančester sitija odigrali su jedno od boljih poluvremena i nisu uspeli da postignu gol, briljirao je Ugo Loris kod Totenhema koji se veći deo tog dela utakmice branio, ali je francuski čuvar mreže u nastavku napravio dva krupna kiksa.

Prvo je glavom pokušao da izbaci loptu u 49. minutu, ali je mladi Liroj Sane bio brži i lako je prosledio loptu u praznu mrežu. Pet minuta kasnije jedna laka lopta sa krila, koju je morao da uhvati, ispala mu je iz naručja, a Kevina de Brujnea je lopta pogodila za 2:0.

Međutim, znali su igrači Totenhema da je Siti "ranjiv" pozadi i napali su...

Već u 58. minutu Dele Ali je postigao svoj novi gol u Premijer ligi, a navijače domaćih šokirao je Heung-Min Son pogotkom u 77. minutu, za konačnih: SITI - TOTENHEM 2:2 (0:0).

Bili su to jedini udarci Totenhema u okvir gola, pa je Klaudio Bravo još jednom bio bez odbrane.

Drugu utakmicu zaredom, što znači da nije odbranio nijedan od poslednjih šest šuteva koji je išao u okvir gola koji čuva...

Mladi Gabrijel Žezus je u dva minuta po ulasku u igru imao tri odlična napada, postigao je i pogodak, ali je on opravdano poništen zbog ofsajda.

Ipak, nagovestio je da će biti veliko pojačanje!

Aleksandar Kolarov odigrao je čitav meč za Siti, ovoga puta igrao je na mestu štopera do Nikolasa Otamendija.