Starčević zadovoljan uprkos novom porazu Krupe

Fudbaleri iz Krupe na Vrbasu doživjeli su drugi poraz na pripremama u Makedoniji, ovaj put od superligaša Srbije Spartaka 1:2 (1:0).

Krupa Spartak Ždrepčeva krv 1:2 prijateljska utakmica u Makedoniji Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević
Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Krupa je na pripremama u Ohridu odigrala četvrti kontrolni meč, u kojem je zabilježila drugi poraz.

Tim Slobodana Starčevića uprkos vođstvu u prvom poluvremenu (gol postigao Zoran Milutinović), doživio je neuspjeh u duelu sa superligašem Srbije Spartakom Ždrepčeva krv iz Subotice 1:2.

Subotičani su u nastavku meča, kada je na terenu bio nešto mlađi tim Krupljana, postigli dva gola i stigli do slavlja, ali poraz ne brine stratega premijerligaša BiH.

"S prvim poluvremenom maksimalno sam zadovoljan, jer ekipi Spartaka ŽK nismo dozvolili nijedan šut u gol, dok smo gospodarili u sredini terena preko naših raspoloženih veznih igrača, sa stalnom prijetnjom za golmana Jovića u napadu. U 42. minutu iskusni Milutinović je postigao gol tako što je iznenadio slabo postavljenog Jovića. U drugom je igrala mladost Krupe, koja se uglavnom branila i iz takve igre primili smo dva gola na centaršut sa strane na najbolje napadače Spartaka u 75. i 90. Mudrinskog i iskusnog Purovića! Tako nam je nedostajao minut da kao i u drugoj utakmici protiv Škupija ne uđemo u rezultatski deficit, ali ako posmatramo oba poluvremena možemo biti maksimalno zadovoljni prikazanim", poručio je Starčević u izjavi za klupski sajt.

Krupa će do povratka kući, u subotu, odigrati još jedan meč u Makedoniji, a rival je skopski Rabotnički.