Kapiten Vojvodine isključen, ali zbog čega? VIDEO

Nije baš jasno zašto je Nikola Antić isključen u duelu sa Crvenom zvezdom.

Crvena zvezda Vojvodina 2:0 isključen kapiten Vojvodine Nikola Antić VIDEO Izvor: MN PRESS

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde, Nikola Antić, doživeo je u nedelju uveče nervni slom na stadionu Rajko Mitić.

Ne zbog srdačnog ili uvredljivog dočeka domaćih navijača, jer i nije ostavio trag u crveno-belom dresu (odigrao svega dve utakmice u sezoni 2014/15), već zbog crvenog kartona.

Kapiten Vojvodine morao je u 70. minutu da napusti igru, iako nije jasno zbog čega. Imao je u tom trenutku žuti karton, ali mu je sudija Srđan Obradović pokazao direktan crveni. Da li zbog nečega što mu je dobacio ili zato što je u prolazu ramenom "zakačio" Abrahama Frimponga - što je bilo toliko bezazleno za žuti, a ne crveni karton - zna verovatno samo Obradović...

Pogledajte spornu situaciju...

crveni

Antić je isključen pri rezultatu 0:0, a Zvezda je u 82. minutu golom Gelora Kange iz penala, za razliku od prethodne situacije opravdano dosuđenog, došla do prednostu, koju je u 90. minutu duplirao Srđan Plavšić.