Krupa zakomplikovala šampionsku trku (VIDEO)

U Krupi na Vrbasu bez pobjednika u meču Krupa - Željezničar. Rezultat, koji odgovara Zrinjskom.

Krupa i Željezničar podijelili su bodove u posljednjem meču osmog kola Lige za šampiona BiH.

U Krupi na Vrbasu KRUPA - ŽELJEZNIČAR 1:1.

Nakon ovog kola Željezničar je i dalje lider na tabeli s tim da dva kola prije kraja Zrinjski zaostaje samo dva boda.

Željezničaru je pripalo prvo, a Krupi drugo poluvrijeme. Tim Slobodana Starčevića zabilježio je četvrti uzastopni remi, a mogli su i do pobjede, da je Koljić bolje reagovao iz odlične situacije u 90 minutu.

U 29. minutu Samir Bekrić donio je vođstvo Sarajlijama. Pogriješio je defanzivac Krupe Nemanja Kartal, njegovu grešku nije uspio da ispravi ni Jovan Kutić, a Bekrić se sjajno snašao i lobovao golmana domaćih za 0:1.

FK Krupa - FK Željezničar / 0:1 Bekrićby clipsbh

Odličnim golom izjednačenje domaćoj ekipi obezbijedio je Stefan Barić. Gol, koji će se dugo prepričavati Barić je postigao u 61. minutu.

K Krupa - FK Željezničar / 1:1 Barić EUROGOLby clipsbh

KRUPA - ŽELJEZNIČAR 1:1

KRUPA: Kutić, Redžić, Jašarević, Koljić, Ljubenović, Vuković, Milutinović, Kartal, Aleksić, Milanović, Barić. Trener: Slobodan Starčević.

ŽELJEZNIČAR: Kjosevski, S. Stevanović, Bokaćini, Marković, Bekrić, Blagojević, Bogičević, Stanić, Zakarić, Lendrić, M. Stevanović. Trener: Slavko Petrović.