Nije Roberto Karlos, al' ume da nategne!

Predlažemo vam da pogledate ovaj gol.

Prvaci Rumunije i Kipra igrali su egal meč do tog 75. minuta, kada su gosti napravili prekršaj na nekih 25-26 metara od Boja Vatermana.

Ovaj čovek bio je jedan od svedoka golčine koju je u stilu nezaboravnog Roberta Karlosa postigao 26-godišnji Kristijan Ganea, takođe levi bek, junak večerašnjeg online praćenja kvalifikacija za Ligu šampiona.

Bombom koja je ostavila Holanđanina ukopanog: Vitorul - APOEL 1:0 (0:0) u samo jednom od brojnih uzbudljivih mečeva 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

1-0 Cristian Ganea Goal UEFA Champions League...by milena-georgieva1

I pre i posle ove lepotice iz Ganeine leve kopačke, momci legendarnog Georgija Hadžija mogli su da postignu, ali i prime gol, a prava drama viđena je u 94. minutu kada je domaći tim u paničnim nastojanjima da odbrani 1:0 ostao sa igračem manje.

George Cukudean isključen je zbog "profi" faula kojim je uspeo da Hadžiju sačuva minimalac pred revanš za sedam dana u Nikoziji.