I Zvezda oštećena u Krasnodaru!?

Pregledom TV snimka mogu se uočiti sporni detalji uoči drugog i trećeg gola ruskog tima, koji su u direktnom prenosu mnogima promakli.

Litvanski sudija Gediminas Mažeika i njegovi pomoćnici napravili su neverovatnu grešku kada u 59. minutu utakmice plej-of runde kvalifikacija za Ligu Evrope nisu uočili da je lopta posle šuta Mihaila Ristića celim obimom prešla gol-liniju.

Krasnodar bi tako samo dva minuta posle pogotka Slavoljuba Srnića za 2:1, ponovo otišao na "plus dva". Ovako je Milan Borjan brzo ispucao loptu i utakmica je nastavljena kao da se ništa čudno nije dogodilo.

I dok su sudije u toj situaciji očigledno oštetile domaći tim, pažljivim gledanjem snimka mogu se uočiti dva sporna detalja, koja su prethodila golovima Krasnodara za 2:0 u 46, odnosno 3:1 u 66. minutu.

Za oba slučaja je zajedničko da se nisu desila u samoj završnici akcija...

Slučaj prvi - da li je Ramirez pre centaršuta i asistencije Klaesonu, primio loptu u autu (na 1:05 minuta priloženog snimka)?

Krasnodar - Crvena zvezda 3:2

Slučaj drugi - da li je Ignjatijev igrao rukom, pre nego što je Anđelković ispred gol-linije izbio loptu u korner, iz koga je Mamaev centrirao Petrovu za efektan pogodak (na 5:12 i 5:24 minuta priloženog snimka)?

Zvezdini fudbaleri posle utakmice su pričali novinarima da jeste.

Krasnodar - Crvena zvezda 3:2, reportaža

Iznesite svoje mišljenje u komentarima na ovu vest!