Bolonji tri boda u gostima, Fiorentini bod kući

Bolonja pobijedila Sasuolo u gostima u meču šestog kola Serije A.Remi Fiorentine i Atalante.

Nakon šest odigranih kola u Seriji A ove sezone Bolonja ima učinak od dvije pobjede, dva poraza i dva remija.

Do druge ovosezonske pobjede došli su u gostima kod Sasuola 1:0.

Gol vrijedan tri boda postigao je Okvonkvo u 90. minute. Prethodno je Sasuolo u 80. minut ostao sa igračem manje pošto je drugi žuti karton zaradio Manjareli.

...

REMI U POSLJEDNJIM SEKUNDAMA U FIRENCI

U posljednjem meču ovog kola Fiorentina je na domaćem odigrala 1:1 protiv Atalante, koja je do boda došla bukvalno u posljednjim sekundama meča.

Prvi gol na meču bio je  trenutak inspiracije mladog napadača domaćih Kijeze, koji je u 12. minutu postigao odličan gol.

...

Gosti su izjednačenja mogli u 62. minutu, ali je penal  promašio Gomez.

I onda kada su svi čekali kraj i upisali tri boda Fiorentini u biuvalno posljednjim trenucima meča u četvrtoim minutu sudijske nadoknade šok. Gol postiže Freuler za konačnih 1:1.