Junak Krupe: Istorijska pobjeda (VIDEO)

Defanzivac Krupe Radosav Aleksić čiji je gol u 84. minutu donio veliku pobjedu nad Sarajevom (2:3) ni sam nije siguran odakle njegovom timu snaga da preokrene rezultat na "Koševu".

"Mali" tim iz banjalučkog predgrađa je odigrao sjajnu utakmicu na stadionu "Asim Ferhatović Hase" i na kraju se u Krupu na Vrbasu vratio sa, kako je poslije meča istakao trener Slobodan Starčević sa najvećom pobjedom u klupskoj istoriji.

Ekipa iz Krupe na Vrbasu je na poluvrijeme otišla sa prednošću, izabranici Husrefa Musemića su u nastavku uspjeli da preokrenu, a onda su uslijedila dva gola Krupe za samo dva minuta za nokaut "bordo" tima!

Treći, pobjedonosni gol djelo je Radosava Aleksića, iskusnog beka iz Kruševca, koji je u Krupu stigao iz Travnika.

"Kada su svi očekivali da ćemo pasti, mi smo se podigli, ne znam odakle nam snaga, postigli smo dva gola i zabilježili možda istorijsku pobjedu za Krupu", izjavio je Aleksić.