Dmitrović nije mogao da zaustavi Real

Srpski čuvar mreže tri puta savladan na Santjago Bernabeu.

Nije se dugo Real Madrid zadržao na petom mestu Primere.

Nedugo posle pobede gradskog rivala Atletika, slavili su i izabranici Zinedina Zidana. Na Santjago Bernabeu savladan je Eibar - 3:0.

Gol gostiju ponovo je čuvao Marko Dmitrović, međutim, srpski golman nije mogao baš sve da odbrani, a mogao je i mnogo bolje da reaguje u 28. minutu...

Načeo ga je saigrač Paulo Oliveira, kada je u 18. minutu loše zahvatio loptu glavom. Hteo je da otkloni opasnost, ali je zapravo šutirao ka svom golu, na njegovu žalost - precizno. Samo 10 minuta kasnije bilo je 2:0 za Real, posle loše procene Dmitrovića na šut Asensija. Čini se da je naš čuvar mreže želeo da uhvati loptu, ali mu je ona prošla pored ruku... Kod udarca Marsela u 82, već nije mogoa bolje da reaguje...