I Japan osetio moć Brazila (VIDEO)

Nejmar i drugovi još jednom ubedljivi.

U poslednjih pet utakmica protiv Brazila, selekcija Japana primila je čak 20 golova, a postigla samo dva.

Južnoamerikanci nisu imali milosti protiv azijskih kolega ni ovog petka, u prijateljskoj utakmici igranoj u Francuskoj - 3:1.

Brazilci su sav posao odradili već u prvom poluvremenu, kada su golovima Nejmara iz penala u 10. minutu, zatim Marsela posle sjajnog šuta u 17. i Gabrijela Žesusa iz lepe akcije u 36. stigli do nedostižne prednosti. Poraz Japanaca ublažio je Tomoaki Makino na centaršut iz kornera u 63.

japan

Još jednom ubedljivom pobedom, selekcija petostrukog svetskog šampiona pokazala je da će spremna dočekati Mundijal u Rusiji. Selektor Tite izostavio je neke od najboljih igrača za ovu utakmicu, ali to nije omelo njegov tim da ubedljivo slavi.

Narednu proveru Brazil će imati u utorak na Vembliju, protiv Engleske od 21.00, kada se očekuje da zaigra u najjačem sastavu, dok će Japan istog dana od 20.45 igrati protiv Belgije u Brižu.