Krupa "okrenula" Modriču

Fudbaleri Krupe savladali su u srijedu Alfa Modriču poslije preokreta rezultatom 3:1 u pripremnoj utakmici za nastavak Premijer lige Bosne i Hercegovine.

FK Krupa preokret protiv Alfa Modriča 3:1 Izvor: MONDO/Samir Cacan
Izvor: MONDO/Samir Cacan

Poslije nekoliko transfera, koji su klubu iz kanjona Tijesno donijeli pristojne novce za naše uslove, ali i trofeja osvojenog na turniru u Istri, izabranici Slobodana Starčevića su ma stadionu u Krupi na Vrbasu odigrali i prijateljski meč protiv modričkih "uljara".

I zabilježili novu pobjedu - 3:1 (0:1).

Gosti iz Modriče su poveli u 35. minutu pogotkom Nede Šuke, ali su domaći igrači uspjeli u nastavku da preokrenu rezultat.
Najprije je Nusmir Fajić pogodio za izjednačenje poslije centaršuta Lazara Marjanovića, koji je i bio strijelac drugog pogotka u 75. minutu.

Tačku na pobjedu stavio je samo tri minuta kasnije Stojan Maksimović.

Krupa: Kutić, Šamara, Makitan, Mirosavljević, Vučkić, Glamočić, Gvozdenović, Savić, Banović, Ševarika, Dabić. Još su igrali: Fejzić, Vukotić, Aleksić, Fajić, Maksimović, Galešić, Dujaković, Marjanović.

Alfa Modriča: Tripić, Lazareski, Prljeta, Kojić, Lukić, Damjanović, Ilić, Tadić, Zlatković, Prljeta, Šuka. Još su igrali: Ristić, Maslić, Dudić, Trifković, Kostadinović, Pejić, Purić.