Prvenac Mitrovića u dresu Fulama

Srpski napadač Aleksandar Mitrović postigao je prvi gol u dresu Fulama.

Na gostovanju u Bristolu u srijedu uveče protiv ekipe Sitija, doskorašnji centarfor Njukasla pogodio je mrežu domaćina u 14. minutu susreta 33. kola engleskog Čempionšipa.

Odlično je po desnoj strani prošao irski defanzivac Sajrus Kristi i spoljnim dijelom kopačke asistirao u peterac, pa Mitroviću nije bilo teško da rastuži navijače na „Ešton Gejt“ stadionu – 0:1, pošto je prethodno vješto izbjegao ofsajd zamku.

...

ZVANIČNO: Aleksandar Mitrović - kod Jokana!

Izabranici Slaviše Jokanovića trenutno su na petom mjestu na tabeli i bore se za povratak u Premijer ligu, a jedan od rivala za plej-of im je upravo Bristol siti.

Meč je na kraju završen rezultatom 1:1.

Kardif, za koji nastupa Marko Grujić, i koji je odigrao samo prvih 45 minuta na gostovanju Ipsviču, upisao je važnu pobjedu golom Zohorea i "osamio" se na drugoj poziciji ispred Aston Vile koja ima četiri boda manje.