"Mitrogol" ne staje, vodi Fulam ka Premijer ligi!

Aleksandar Mitrović se iz meča u meč zahvaljuje Slaviši Jokanoviću za poverenje.

U kakvoj je seriji Aleksandar Mitrović!

Srpski napadač bio je u nemilosti Rafe Beniteza tokom prvog dela sezone (i duže), ali čim mu je trener, i to srpski stručnjak Slaviša Jokanović, ukazao poverenje - i on je odmah počeo da mu vraća golovima...

Aleksandar Mitrović je u novoj pobedi Fulama protiv Prestona (2:1) učestvovao sa dva pogotka od kojih je drugi postigao u drugom minutu nadoknade vremena!

Sjajni Karni je ubacio loptu sa leve strane, a Mitrović se oslobodio čuvara i lako "poentirao" u mrežu Prestona. Prethodno je odlično reagovao i u 69. minutu kada se snašao u gužvi, ali je ubrzo potom Preston došao do izjednačenja, ne i do boda.

Bio je to sedmi gol Mitrovića u poslednjih pet mečeva za Fulam pošto se u prva dva susreta, kada je ulazio s klupe, nije upisao u strelce.

U tom periodu Fulam je igrao pretežno sa ekipama iz gornjeg dela tabele i ostvario 20 bodova od mogućih 24...

Fulam ostaje trećeplasirani na tabeli Čempionšipa sa 68 bodova dok im Kardif, koji je s Markom Grujićem u sastavu u istom terminu slavio 3:2 protiv Birmingema, na pet bodova daleko. S tim da Velšani imaju i meč manje od Fulama