"Kragna" za Mitrovića, Fulamu samo bod

Kraj golgeterske serije srpskog napadača koga je u nadoknadi vremena i davio jedan fudbaler KPR-a.

Fudbaleri Fulama bili su briljantni tokom serije teških utakmica protiv timova iz vrha tabele, ali su posustali protiv Kvins Park Rendžersa iz "donjeg doma".

Ekipa Slaviše Jokanovića vodila je 2:0 na svom "Krejvin Kotidžu" golovima Toma Karnija iz 32. i Lukasa Pjazona iz 45. minuta, ali trenutak opuštanja značio je i vraćanje gostiju u meč. Luongo je odlično reagovao u drugom minutu nadoknade, a koncetracija je pala i u finišu meča.

Hadson-Odoi je izgubio loptu, Pavel Všolek se spustio ka golu Betinelija i doneo veliki bod svom timu za smrknuto lice Slaviše Jokanovića.

FULAM - KVINS PARK RENDŽERS 2:2 (2:1)

Od pogotka Poljaka, Fulam je krenuo na "sve ili ništa", ali čini se da se odluka Jokanovića da izvede Sesenjona i Karnija nije pokazala dobro pošto Aleksandar Mitrović nije dobijao prave lopte u finalnim minutima.

Do kraja meča pokušali su gosti i da ga isprovociraju, pa ga je tako Linč uhvatio "u kragnu" dok je ležao na travi, a sve se zavržilo po žutim kartonom za obojicu.

Verovatno nepravedno...

Fulam se sada izjednačion s Aston Vilom na trećoj poziciji (po 69 bodova), ali u odnosu na tim iz Birmingema sada imaju meč više.