PREGLED: Trenutak u kom je Stolica otišao sa klupe

Pogledajte pregled utakmica Superlige, uključujući i detalje napetog derbija na "Čairu".

PREGLED: Trenutak u kom je Stolica otišao sa klupe Izvor: MN PRESS

Buran meč u Nišu izazvao je u subotu pažnju svih koji prate srpski fudbal.

Trener Vojvodine Ilija Stolica napustio je klupu nakon što je sudija Bojan Nikolić u 74. minutu dosudio penal za Radnički pri vođstvu Novosađana 1:0.

Perspektivni šef struke "lala" potom se nije pojavio ni na konferenciji za novinare, kada se logično pretpostavljalo da je otišao nezadovoljan radom arbitra koji je prethodno u 46. minutu pokazao i drugi žuti karton igraču Voše Ezeu.

Pogledajte najzanimljivije detalje iz Niša (penal je sviran u situaciji koja počinje na 4:38), gde je konačan rezultat bio 1:1. Takođe, vidite i pregled ostalih mečeva 29. kola, odigranih u subotu.

Radnički Niš - Vojvodina 1:1 (0:0)