Repertoar banjalučkog Cineplexxa Palas

Autor:

Trg Krajine, 78000 Banja Luka, www.cineplexxpalas.ba, Telefon: 051/217-409

0
A- A A+
bioskop, kino, Palas Foto: Vedran Ševčuk, mondo.ba

Repertoar od 12. aprila

Rampage: Totalni haos 3D – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Brad Peyton
Glumci: Dwayne Johnson, Naomie Harris, Jeffrey Dean Morgan, Jake Lacy
Žanr: akcija, SF
Trajanje: 107 min.
Termini: 17:50, 20:00, 22:10 + sub/ned 12:45, 15:00

Tiho mjesto – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: John Krasinski
Glumci: Emily Blunt, John Krasinski, Noah Jupe
Žanr: horor
Trajanje: 90 min.
Termini: 18:50, 20:40, 22:30

Osvetnik – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Eli Roth
Glumci: Bruce Willis, Vincent D’Onofrio, Elisabeth Shue
Žanr: akcija
Trajanje: 107 min.
Termini: 19:00, 21:15

O bubicama i herojima – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Petar Pašić
Glumci: Nataša Vojnović, Bojan Dimitrijević, Zoran Cvijanović, Slobodan Boda Ninković
Žanr: drama
Trajanje: 92 min.
Termini: 16:15, 18:15

Titan
Režiser: Lennart Ruff
Glumci: Sam Worthington, Taylor Schilling, Agyness Deyn, Nathalie Emmanuel
Žanr: SF
Trajanje: 97 min.
Termini: 17:15, 21:30

Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama
Režiser: Pierre-François Martin-Laval
Glumci: Théo Fernandez, Pierre-François Martin-Laval, Arnaud Ducret
Žanr: komedija
Trajanje: 83 min.
Termini: 20:15

Ukradena princeza sinh
Režiser: Oleh Malamuzh
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 91 min.
Termini: 16:50 + sub/ned 11:00, 13:00

Nevjesta
Režiser: Svyatoslav Podgaevskiy
Glumci: Victoria Agalakova, Vyacheslav Chepurchenko, Aleksandra Rebenok, Igor Khripunov, Natalia Grinshpun
Žanr: triler, horor
Trajanje: 93 min.
Termini: 22:00

Igrač broj 1 3D
Režiser: Steven Spielberg
Glumci: Tye Sheridan, Vin Diesel, Olivia Cooke, Hannah John-Kamen
Žanr: SF, akcija, avantura
Trajanje: 140 min.
Termini: sub/ned 14:30

Zec Petar sinh
Režiser: Will Gluck
Glumci: sinhronizovano
Žanr: avantura, porodični
Trajanje: 95 min.
Termini: 17:00 + sub/ned 12:30, 14:30

Tomb Raider 3D
Režiser: Roar Uthaug
Glumci: Alicia Vikander, Walton Goggins, Hannah John-Kamen
Žanr: akcija, avantura
Trajanje: 118 min.
Termini: 19:15 + sub/ned 12.15

Led
Režiser: Oleg Trofim
Glumci: Aglaya Tarasova, Miloš Biković
Žanr: drama, romansa
Trajanje: 113 min.
Termini: 16:45, 19:00

Crveni vrabac
Režiser: Francis Lawrence
Glumci: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Jeremy Irons
Žanr: triler
Trajanje: 140 min.
Termini: 21:00

Pčelica Maja: Medene igre 3D sinh
Režiser: Noel Cleary, Alexs Stadermann
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: sub/ned 12:00

Ferdinand 3D sinh
Režiser: Carlos Saldanha
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 108 min.
Termini: sub/ned 14.15

Ostale vijesti