Kolašinac strijelac na oproštaju Vengera VIDEO

Defanzivac Bosne i Hercegovine postigao je drugi gol ove sezone za londonski Arsenal!

Sead Kolašinac bio je strijelac trećeg pogotka u "petardi" Arsenala protiv Barnlija (5:0)!

Nakon što su mrežu gostiju u prvom poluvremenu zatresli Pjer Emerik Obamejang i Aleksandar Lakazet, Kolašinac je u nastavku potvrdio trijumf "tobdžija", da bi Aleks Ivobi povisio na 4:0, a drugim pogotkom u nedjelju, Obamejang kompletirao "petardu".

Igrao se 54. minut, kad je od Džeka Vilšira, Kolašinac dobio loptu na lijevoj strani, a onda odličnim udarcem pogodio suprotan ugao golmana Nika Poupa!

Kolašincu je ovo bio drugi prvenstveni gol u dresu londonskog tima koji se danas oprašta od višedecenijskog menadžera Arsenala Vengera, koji je po 606. put sjedio na klupi tima iz sjevernog Londona...

Bh. fudbaler je na kraju prošle sezone na "Emirejts" stigao iz njemačkog Šalkea.