Slavlje Tuzla sitija na "Bilinom polju"

Čelik je u "generalci" za novu sezonu Premijer lige Bosne i Hercegovine, pred oko 1.500 gledalaca, poražen na "Bilinom polju" od novajlije i debitanta Tuzla sitija rezultatom 0:2.

Čelik - Tuzla siti 0:2 Izvor: MONDO/Samir Cacan
Izvor: MONDO/Samir Cacan

Gosti su u 61. minutu poveli golom Ivana Kostića, koji je nakon kornera pogodio glavom, a na 0:2 povisio je tri minuta kasnije prizemnim šutem sa oko 18 metara Nemanja Stjepanović.

Zeničani novu sezonu počinju gostovanjem u Krupi na Vrbasu, dok će Tuzlaci putovati u Široki Brijeg.

ČELIK: Dujković, Livaja, T. Adilović, Karamatić, Bevap, Grahovac, Jamak, Šišić, Dedić, Salčinović, Nikolić. Još su igrali: Ružić, Dilaver, Mujanović, Okić, Mehić, Popović, Duvnjak, Vrhovac. Trener: Adnan Ornek.

TUZLA SITI: Fejzić, Obradović, Kostić, Kojić, Čomor, Stjepanović, Mitrović, Stokić, Nukić, Poturalić, Crnkić. Još su igrali: Stojčev, Šećerović, Širanović, Vukmirović, Omerović, Zilkić, Mahmutović. Trener: Slobodan Starčević.