SUPERLIGA: Brzi golovi, pa zatišje

Odigrane još tri utakmice prvog kola Superlige Srbije u fudbalu.

SUPERLIGA: Brzi golovi, pa zatišje Izvor: MN PRESS

Voždovac je poveo u 4. minutu, Napredak u 7, a Čukarički u 25. Delovalo je da ćemo u tri subotnje utakmice prvog kola Superlige Srbije gledati goleade, međutim, do kraja samo još jedan pogodak. U režiji Zemunaca.

Upravo tim golom, koji je postigao Veljko Simić u 61. minutu, Zemun je izbegao poraz na Banovom brdu i odigrao 1:1 sa Čukaričkim. Strelac za domaćina bio je Samjuel Ovusu.

Utisak gostiju je, ipak, donekle pokvario "rezervista" Mateja Njamculović. Ušao je u igru u 81. minutu, ali potom u nadoknadi uspeo da dobije dva žuta kartona, tako da će biti van konkurencije za tim u narednom kolu.

Za razliku od "brđana", "zmajevi" i "čarapani" sačuvali su rano stečenu prednost do kraja.

Voždovac je golom Aleksandra Ješića savladao OFK Bačku na svom terenu, a Napredak je u Kruševcu bio bolji od Rada zahvaljujući realizovanom penalu Alekse Vukanovića.