Bajern brojao do...20! (VIDEO)

Minhenski tim postigao čak 20 golova u posljednjoj pripremnoj utakmici pred start sezone u Njemačkoj.

Bajern će prvi meč u predstojećoj sezoni odigrati u nedjelju protiv Ajntrahta iz Frankfurta u njemačkom Superkupu, a "zagrijavanje" za taj duel bio je dvoboj sa lokalnim timom Rotah - Egernom.

Izabranici Nike Kovača do vrha su napunili mrežu amaterske ekipe pred oko 2.500 gledalaca u trening centru Tegernsi - 20:2 (7:2).

Već u prvom minutu Bavarci su poveli golom Kingslija Komana, za dva minuta bilo je 2:0 zahvaljujući Tijagu, a do 16. minuta Koman je kompletirao "het-trik".

Rotah - Egern je u prvom dijelu takođe postigao dva pogotka, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 7:2 za ekipu sa "Alijanc Arene".

U nastavku je Bajern postigao još 13 golova, a čak 10 igrača se upisalo se u strijelce na utakmici.
Po tri gola, osim pomenutog Komana, postigli su i Robert Levandovski, Sandro Vagner i Maksimilijan Francke.