Brčaci "pali" u "Boriku"

Odbojkaši banjalučkog Borca m:tel ostvarili drugi trijumf u Premijer ligi BiH.

Borac m:tel Jedinstvo Brčko 3:1 Premijer liga BiH 3. kolo Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević
Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Banjalučki Borac m:tel zabilježio je drugu pobjedu u odbojkaškoj Premijer ligi BiH.

Banjalučani su sinoć u "Boriku" savladali Jedinstvo iz Brčkog 3:1, iako su gosti poveli.

U prvom setu Brčaci su bili bolji i slavili 23:25, da bi nakon toga uslijedio veliki preokret i "crveno-plavi" su preostala tri seta riješili u svoju korist. Bilo je 25:20, 25:20 i 25:21.

Borac m:tel sada ima dva trijumfa i jedan poraz, dok je Jedinstvo zabilježilo pobjedu manje.

U drugom jučerašnjem meču Bosna iz Kalesije iznenadila je Gacko u gostima i slavila 3:2, iako su domaći vodili 2:0. (25:14, 25:20, 23:25, 27:29, 10:15).

Preostali mečevi trećeg kola biće odigrani danas.