Jokana "izdaje" odbrana, džaba i Mitrova peta!

Moraće Slaviša Jokanović pod hitno da dovede odbranu u red pošto ga je ponovo koštala bodova.

Kada u proseku primate skoro tri gola po meču - teško je ostvariti dobar rezultat!

Ekipa Slaviše Jokanovića primila je 25 golova u devet prvenstvenih utakmica ove sezone i po tom segmentu je najgora u "ligama petice", a uprkos tome što teže ka atraktivnom fudbalu uz mnogo dodavanja - odbrana je ponovo bila ta čiji kiksevi nisu mogli da se "operu".

Tim iz Velsa, prvak Čempionšipa koji gaji potpuno suprotan fudbal u odnosu na Fulam - i jako teško postiže golove, čak četiri puta je ubacio loptu iza Markusa Betinelija...

KARDIF - FULAM 4:2 (2:2)

Dva puta u prvom poluvremenu je zadnja linija tima reagovala loše, jednom i uz "svesrdnu" pomoć Andrea Širlea strelca vodećeg gola za tim sa "Kotidža", a malo za vođstvo tokom prvih 45 minuta bila je i prelepa asistencija Aleksandra Mitrovića za Rajana Sesenjona nakon silnih grešaka - tek za poravnanje rezultata na 2:2.

Pogledajte...

Paterson je u 65. minutu iskoristio novu zatečenost igrača Fulama u sopstvenom kaznenom prostoru, da bi u 88. Heris potvrdio prvu pobedu Kardifa u Premijer ligi ove sezone.

U ostalim mečevima videli smo trijumf Totenhema u gradskom derbiju protiv Vest Hema (0:1) golom Erika Lamele glavom krajem prvog poluvremena, dok je Siti preskočio Čelsi i ponovo zauzeo lidersku poziciju Premijer lige.

Ekipa Pepa Gvardiole je Barnliju za prvih 45 minuta dala tek jedan gol preko Aguera, dok su u nastavku mrežu tresli B. Silva, Fernandinjo, Mahrez i Sane (5:0).

Pratite nas i naInstagram profilu Mondo sport.