Babić nastavio niz Nišlija, ponovo su drugi

Čukarički je samo prenoćio iza Crvene zvezde...

Babić nastavio niz Nišlija, ponovo su drugi Izvor: MN PRESS

Ekipa Nenada Lalatovića vraća se na drugo mesto Superlige!

Samo 24 sata nakon što je Čukarički slavio protiv Vojvodine (1:0) pogotkom u nadoknadi vremena - Radnički je odgovorio pobedom nad Zemunom (2:0) i vratio se na mesto iza Crvene zvezde na tabeli domaćeg šampionata.

Oba pogotka za Nišlije postigao je Siniša Babić u prvom poluvremenu (28' i 42'), za nastavak niza nepobedivosti koji traje gotovo dva meseca i gostovanja na "Rajku Mitiću".

Radnički pod trenerom Nenadom Lalatovićem igra odlično ove sezone i sakupio je 27 bodova iz 12 prvenstvenih utakmica, a u narednom kolu gostuju beogradskom Radu, koji je izgubio u "malom gradskom derbiju" od Crvene zvezde.

Novi trijumf upisala je i ekipa Proletera protiv Mačve (1:0) golom Čovića u 63. minutu, dok su Napredak I Radnik podelili bodove (1:1).

Kruševljani su poveli golom Ndiajea u 26. minutu, ali je gostima vredan bod doneo Pantelić u 64.

Sve rezultate, strelce i tabelu posle današnjih mečeva 12. kola Superlige pročitajte OVDE!

Pratite nas i na Instagram profilu Mondo sport.