Musa "popio" žestoku "bananu" (VIDEO)

Košarkaški reprezentativac Bosne i Hercegovine Džanan Musa zabilježio je novi nastup u NBA ligi i to u pobjedi njegovih Bruklin Netsa na gostovanju u Klivlendu.

Aktuelni vicešampion je dočekao "mrežice", koje su do nogu potukle domaćina - 102:86.

Kavalirsi su se dobro držali u prvom poluvremenu utakmice u "Kviken Loans Areni", ali su u nastavku gosti iz Njujorka odigrali maestralno i na kraju stigli do ubjedljivog trijumfa za koji je najzaslužniji bio D’Enđelo Rasel sa 18 poena i osam asistencija) i Džo Heris sa dva pogotka manje.

Kod Klivlenda prvo ime susreta bio je Kevin Lav sa dabl-dabl učinkom od 14 koševa i 11 skokova.

Priliku u finišu meča dobio je i Džanan Musa, koji je za 3:50 minuta na parketu postigao dva poena i "ukrao" jednu loptu, ali i "popio" jednu fantastičnu blokadu od Dejvida Nvabea.