Borcu bod u Mostaru

Bez pobjednika u derbiju petog kola rukometne Premijer lige BiH.

Premijer liga BiH peto kolo RK Zrinjski - RK Borac 20-20 Izvor: MONDO

Rukometaši Borca i Zrinjskog remizirali su 20:20 u derbiju kola odigranom u Mostaru.

Ekipa Bojana Unčanina ne zna za poraz u Mostaru, a iako nije upisala treći trijumf zaredom nad „plemićima“ u gostima osvojila je bod.

Ipak, žaliće rukometaši Borca za cijelim plijenom jer su na poluvremenu imali četiri gola prednosti, bilo je 14:10.

Zrinjski je uspio da u drugom poluvremenu stigne Banjalučane i na kraju izbori remi 20:20.

Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je Marić sa pet golova, a gol manje postigao je Pavlović,

U ekipi Borca Đurđević je dao pet golova, Rađenović i Savić postigli su po četiri.