Frka u Japanu: Inijesta smirivao, Podolski pobesneo

Napet meč ekipe za koju igraju španska i nemačka legenda.

Čak 18 minuta nadoknade drugog poluvremena odigrano je u utakmici Šimicu - Kobe u Japanu!

U 14. je pao gol domaćih za izjednačenje i konačnih 3:3, a napadač gostiju Velington je dva minuta kasnije dobio žuti, pa crveni karton, jer je pred sudijom okrenuo i bacio protivničkog golmana.

Bila je to jedna od završnih scena dramatične utakmice, a prethodila joj je svađa svih igrača, u kojoj su u prvom planu bili velikani evropskog fudbala - Andres Inijesta i Lukas Podolski.

Čuveni vezista Barselone, a sada Visel Kobea smirivao je ratoborne saigrače i uspeo je da ih odvrati od sukoba sa domaćima, ali nije uspeo da obuzda i temperamentnog Nemca Podolskog, koji je sam otišao do klupe rivala, da "se objasni" sa protivnicima.

Pogledajte napetu scenu utakmice, posle koje je Šimicu ostao sedmi na tabeli, a gost 11.