Sloboda slavila protiv Mladosti, remi u Ugljeviku

U Ugljeviku i Tuzli dobre fudbalske predstave uprkos hladnom vremenu i lošim terenima.

Sloboda je na "Tušnju" bez prisustva publike savladala Mladost iz Doboj-Kaknja.

"Crveno-crni" su do vođstva došli već u 3. minutu kada je Ivan Baraban rutinski matirao Velića nakon lijepe duge lopte Alispahića. U nastavku susreta domaćini su promašili nekoliko odličnih šansi i činilo se da će za to biti kažnjeni gubitkom dva boda nakon što je Aladin Isaković poravnao rezultat u 76. minutu.

Ipak, da sva tri boda pred zimsku pauzu ostanu u Tuzli pobrinuo se Mehmed Alispahić tri minuta prije kraja susreta.

Zvijezda i Tuzla siti su odigrali neriješeno u Ugljeviku.

Gosti su, skoro u isto vrijeme kao u Tuzli, došli do ranog vođstva, a precizan je bio Mirsad Hasanović nakon centaršuta iz kornera u 2. minutu.

Ali, domaćini su pred kraj prvog dijela uspjeli da izjednače rezultat. Predragović ubacuje nakon prekida, a na pravom mjestu je Ermin Huseinbašić za konačnih 1:1