Musa Ndžai odmah pogodio, Partizan raspucan

U kontrolnom meču bez prisustva publike Partizan pobijedio Teleoptik 4:1. Musa Ndžai strijelac za crno-bijele.

Fudbaleri Partizan u petak se sele u Antaliju, gde će odraditi završni i glavni dio zimskih priprema, kao i odigrati glavne kontrolne utakmice.

Crno-bijeli su nedjelju imali test meč protiv svoje filijale Teleoptika i pobijedili 4:1. U strijelce se upisao i Musa Ndžai, krilni napadač koji se pre neki dan priključio "parnom valjku". Norvežanin poreklom iz Gambije bio je u postavi koja je priliku dobila u drugom poluvremenu.

Strelci za Partizan bili su još Zoran Tošić, Goran Zakarić i Đorđe Ivanović, dok je jedini pogodak za "optičare" postigao Boško Guzina.

Golman Vladimir Stojković, štoperi Mark Valijente i Svetozar Marković, levi bek Zlatan Šehović, kapiten Saša Ilić, napadač Nemanja Nikolić, kao i Marko Janković, koji se oporavlja od povrede i Armin Đerlek (muče ga boginje) – nisu igrali.

Partizan će do polaska u Antaliju, tačnije u srijedu, imati još jedan test.

Partizan – Teleoptik 4:1 (1:1)
/Tošić, Zakarić, Ndžai, Ivanović - Guzina/

Igrano bez prisustva publike

PARTIZAN – prvo poluvrijeme: Kljajić – Enake, Ostojić, Balaž, Urošević – Kosović, Šćekić, Stevanović, Tošić – Rikardo, Jovanović. Drugo poluvreme: Jovičić – Vulićević, N. R. Miletić, Pavlović, N. G. Miletić – Smiljanić, Zdjelar – Zakarić, Pantić, Ndžai – Ivanović. Trener: Zoran Mirković

TELEOPTIK – prvo poluvrijeme: Popović – Vlalukin, Bošnjak, Šiškov, Antonijević – Perišić, Karišić, Dragić, Vujanić – Vorotović, Guzina. Drugo poluvreme: Trnić – Krstić, L. Čermelj, Matović, Vlalukin – F. Čermelj, Milosavljević, Nović, Draman, Kokir – Babović. Trener: Milan Ristić.