Krupa ubjedljiva u prvom test meču

Ekipa iz Krupe na Vrbasu u prijateljskoj utakmici porazila federalnog prvoligaša Slaven iz Živinica 4:0.

Fudbaleri Krupe odigrali su prvu kontrolnu utakmicu, u kojoj su ostvarili ubjedljivu pobjedu 4:0 na svom terenu protiv federalnog prvoligaša Slavena iz Živinica.

Nakon prvih 45 minuta, na stadionu u Krupi na Vrbasu nije bilo golova, ali se u nastavku "otvorili", kada su domaći "spakovali" četiri pogotka.

Raspoložen je bio Almir Aganspahić, koji je bio trostruki strijelac, dok je jedan pogodak postigao Lazar Nikolić.

Ekspedicija Krupe pripreme za nastavak prvenstva nastaviće u Medulinu, gdje će otputovati u ponedjeljak, a na hrvatskom primorju boraviće narednih 14 dana.

KRUPA - SLAVEN 4:0 (0:0)

KRUPA: Marković, Palić, Dekić, Karišik, Maksimović, Savić, Dujaković, Nikodijević, Šipovac, Mandić, Lukić. Još su igrali: Ilić, Puzigaća, Makitan, Nikolić, Aganaspahić, Jelić, Redžić, Vrebac, Hadžić, Marjanović i Guskić.

SLAVEN: Brezičanin, Todorović, Numanović, Islamović, Mujkić, Gogić, Selihović, Musić, Šemić, Salihović, Junuzović.