Hodžson opet nije "prebacio" četvrtfinale FA Kupa

Iskusni trener ni ove sezone neće osvojiti prestižni trofej.

"Bilo bi sjajno da bar stavim ruku na trofej FA Kupa", rekao je Roj Hodžson ove zime, dok je sa svojim Kristal Palasom sanjao da konačno bar zaigra u finalu najznačajnijeg nacionalnog kup takmičenja.

Međutim, nekadašnji selektor Engleske ponovo će ostati uskraćen za tako veliki rezultat.

Ove subote, u četvrtfinalu, Palas je izgubio na "Vikardidž roudu", pa je Hodžson treći put stao u četvrtfinalu:

Votford - Kristal Palas 2:1 (1:0)

Kapiten gostiju Luka Milivojević odigrao je ceo meč za Palas i radovao se samo jednom - kada je Miši Batšuaiji u 62. minutu izjednačio rezultat na 1:1.

Međutim, pogoci Etjena Kapuea posle kornera u 27. minutu i rezerviste Andrea Greja posle sjajne asistencije Roberta Pereire u 79. postavili su konačan rezultat i uveli "stršljenove" među najuspešnija četiri tima u FA Kupu.

Hodžson je tako još jednom ostao bez šanse da osvoji prestižni trofej...

Četvrtfinale FA Kupa

/Kapue 27', Grej 79' - Batšuaji 62'/

Svonsi - Mančester siti 18.20
Vulverhempton - Mančester junajted 20.55

u nedelju

Milvol - Brajton 15.00

Polufinalni mečevi biće odigrani u subotu 6. aprila, a finale je zakazano za subotu, 18. maja.