Repertoar banjalučkog Cineplexxa Palas

Autor:

Trg Krajine, 78000 Banja Luka, www.cineplexxpalas.ba, Telefon: 051/217-409

Repertoar banjalučkog Cineplexxa Palas Foto: Promo za Mondo.ba

Repertoar bioskopa Cineplexx Palas od 02.05.2019.

Zavedi me ako možeš – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Jonathan Levine
Glumci: Charlize Theron, Seth Rogen, Alexander Skarsgard
Žanr: romantična komedija
Trajanje: 126 min.
Termini: 17:00, 18:00, 20:30

Greta – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Neil Jordan
Glumci: Isabelle Huppert, Chloë Grace Moretz, Maika Monroe
Žanr: drama, horor, misterija
Trajanje: 98 min.
Termini: 19:45

Destroyer – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: Karyn Kusama
Glumci: Nicole Kidman, Toby Kebbell, Tatiana Maslany, Sebastian Stan
Žanr: akcija, drama
Trajanje: 121 min.
Termini: 19:30

Suton – NOVO NA REPERTOARU
Režiser: László Nemes
Glumci: Susanne Wuest, Juli Jakab, Levente Molnar, Vlad Ivanov, Evelin Dobos
Žanr: drama
Trajanje: 142 min.
Termini: 21:45

Avengers: Endgame
Režiser: Anthony Russo, Joe Russo
Glumci: Brie Larson, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Josh Brolin
Žanr: akcija, avantura, fantazija
Trajanje: 182 min.
Termini:
02.05. – 05.05. 2D u 12:45, 21:00, 3D u 12:00, 15:30, 17:30, 19:00
06.05. – 08.05. 2D u 21:00; 3D u 15:30, 17:30, 19:00

Gospodin Link: U potrazi za skrivenim gradom 3D sinh
Režiser: Chris Butler
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 95 min.
Termini: 02.05. – 05.05. u 15:00

Profesor i ludak
Režiser: Farhad Safinia
Glumci: Natalie Dormer, Mel Gibson, Steve Coogan, Sean Penn
Žanr: drama
Trajanje: 124 min.
Termini: 17:15

Sadko: Avantura pod morem
Režiser: Dušica Novaković
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 88 min.
Termini: 02.05. – 05.05. u 12:30, 14:30

Park čudesa 3D sinh
Režiser: Dylan Brown
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura, porodični
Trajanje: 85 min.
Termini: 02.05. – 05.05. u 12:15, 14:00, 15:45; 06.05. – 08.05. u 15:45

Prokletstvo tugujuće žene
Režiser: Michael Chaves
Glumci: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz
Žanr: horor
Trajanje: 93 min.
Termini: 22:30

Groblje kućnih ljubimaca
Režiser: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer
Glumci: Jason Clarke, John Lithgow, Amy Seimetz
Žanr: horor
Trajanje: 100 min.
Termini: 16:00

Korgi: Kraljevski pas velikog srca 3D sinh
Režiser: Ben Stassen, Vincent Kesteloot
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 85 min.
Termini: 02.05. – 05.05. u 13:00

Balkanska međa
Režiser: Andrej Volgin
Glumci: Anton Pampušni, Milena Radulović, Miloš Biković, Aleksandar Radojičić
Žanr: drama, akcija
Trajanje: 132 min.
Termini: 16:15, 18:45, 21:15

Dambo 3D sinh
Režiser: Tim Burton
Glumci: Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green
Žanr: porodična avantura
Trajanje: 113 min.
Termini: 02.05. – 05.05. u 13:45

Kako da dresirate svog zmaja 3 3D sinh
Režiser: Dean DeBlois
Glumci: Miloš Đuričić, Dragan Vujić Vujke, Milena Živanović
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 104 min.
Termini: 02.05. – 05.05. u 11:45

Aladin i leteći ćilim sinh
Režiser: Karsten Kiilerich
Glumci: sinhronizovano
Žanr: animirana avantura
Trajanje: 81 min.
Termini: 02.05. – 05.05. u 11:15

Ostale vijesti