"Ne prestajem da se SMEJEM, jer sam NAJBOLJI" (VIDEO)

Ovakvu izjavu može da da samo jedan fudbaler na planeti. Znate već ko! Pročitajte i kako je protivnika poslao kući, uz reči: "MARŠ; KURVI*E!".

Novi šou Zlatana Ibrahimovića u MLS ligi!

Njegov Los Anđeles Geleksi (Galaxy) pobedio je u gradskom derbiju ekipu FK Los Anđeles 3:2, a Šveđanin je odigrao sjajnu utakmicu, uz het-trik.

Posebno ga je motivisalo to što je pred ovaj meč bio upitan o tome šta misli o suparniku Karlosu Veli, koji je trenutno prvi strelac lige.

"Da li sam bolji od Vele? Bolji sam od CELE LIGE", poručio je Ibrahimović pred meč, pa ove reči potvrdio na terenu.

Ibrahimović je uz Didijea Drogbu postao jedini igrač stariji od 35 godina u istoriji MLS-a koji je dao više od jednog het-trika.

Nakon što je Vela u 7. minutu iz penala doveo LAFC u vođstvo, Ibrahimović je već u sledećem napadu sjajnom solo akcijom izjednačio. Prešao je dva igrača gostiju i iz poluvoleja, desnom nogom, zakucao loptu u gol za 1:1. Drugi gol Ibrahimović je dao glavom, a potom je povisio prednost svoje ekipe na 3:1, odličnim udarcem, levom nogom.

Znači, gol desnom, gol glavom, pa gol levom nogom!

Poraz gostiju ublažio je Vela još jednim golom u sedmom minutu sudijske nadoknade. Meksikanac je i dalje prvi strelac lige sa 21 golom, a Ibrahimović se probio na drugo mesto sa 16 pogodaka.

SVE golove pogledajte OVDE

Šou Ibrahimovića tu nije bio završen.

Posle utakmice ušao je u verbalni sukob sa jednim od trenera gostiju, a da nije bilo prisebnih iz obe ekipe ko zna kako bi se završilo. Na snimku se čuje kako Šveđanin govori tom treneru: