Joveljić se upisao u Ajntrahtu za samo 7 minuta!

Sjajan debi doskorašnjeg napadača Crvene zvezde u njemačkom klubu.

U 64. minutu je zamenio Pasijensu, a već u 74. postigao gol! Debi iz snova za Dejana Joveljića!

Tim prije što je doskorašnji napadač Crvene zvezde svojim prvim pogotkom za Ajntraht spriječio bruku kluba iz Frankfurta u prvom duelu 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Gosti iz Njemačke doputovali su u Estoniju kao veliki favorit protiv Flore, koja je prethodno eliminisala Radnički iz Niša, međutim, morali su dobro da se namuče da bi došli do 2:1 i prednosti za revanš 1. avgusta u Njemačkoj.

/REZULTATI SVIH UTAKMICA 2. KOLA KVALIFIKACIJA ZA LIGU EVROPE/

Nije djelovalo da će biti tako, pošto je Lukas Toro u 24. minutu načeo Floru, ali domaćin je brzo odgovorio i u 34. izjednačio preko Mikela Ainsalua.

Rezultat 1:1 stajao je na semaforu sve do odličnog ubacivanja Joveljića na centaršut Da Koste i preciznog šuta glavom.

Cijeli meč za Ajntraht je odigrao Filip Kostić, dok je Mijat Gaćinović - koji je naivno nasjeo na dribling protivničkog igrača kod pogotka za 1:1 - zamijenjen u 64. minutu.