Joveljića krenulo u Frankfurtu: Još dva gola!

Mladi napadač koristi šansu na pravi način...

Dejan Joveljić se izvanredno uklopio u Frankfurtu!

Mladi srpski napadač je prije nekoliko sedmica stigao iz Crvene zvezde u Ajntraht, za sumu od oko 4 miliona evra i procente, ali malo ko je očekivao da će toliko brzo golovima "kupiti" povjerenje trenera Adolfa Hitera.

Joveljić je postigao gol na meču protiv Jang Bojsa na pripremama, potom je u četvrtak bio strijelac u takmičarskoj utakmici u Talinu, da bi u nedjelju upisao još dva pogotka.

U meču protiv nižerazrednog austrijskog kluba Vels, koji je Frankfurt dobio rezultatom 7:0 (5:0), Joveljić se "raspucao" u drugom poluvremenu i postigao pogotke u 64. i 69. minutu na asistencije Kamade.

Prethodno je novi "prvi špic" Gonzalo Pasijensija postigao tri gola u prvom poluvremenu, dok se Joveljiću smiješi mnogo veća minutaža nego što se u prvi mah činilo.