Marko Marin: U Kopenhagenu prolazimo za Delije

Ofanzivni vezista Crvene zvezde razočaran što njegov tim nije krunisao pobjedom bolju igru od prvaka Danske, a uz to i nezadovoljan suđenjem.

Marko-Marin-izjava-poslije-meca-Crvena-zvezda-Kopenhagen-1-1-Proci-cemo-dalje-za-Delije Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda ima za čim da žali poslije prvih 90 minuta okršaja sa Kopenhagenom, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Imao je prvak Srbije inicijativu, prilike, vođstvo, sasvim solidan rezultat za revanš... Sve do 83. minuta, nesmotrenog starta Jovančića i penala za goste, koji su izjednačili na 1:1 i time drastično podigli svoje izglede za konačni uspjeh.

Marko Marin je u izjavi za "Arenu sport" neposredno poslije utakmice prenio sentiment čitavog tima, a vjerovatno i većine onih koji su navijali za crveno-bijele.

"Taktički odlična utakmica sa naše strane. Ušli smo dobro u meč, od prvog minuta imali bolje šanse... Ne znam da li su oni imali jednu pravu priliku".

Upitan da li je na terenu stekao utisak da je njegova ekipa oštećena, ukazao je na zvižduke Delija, koji su u tim trenucima "ispraćali" u tunel sudijsku trojku.

"Čujete publiku, to vam je odgovor".

Nekadašnji reprezentativac Njemačke dodao je da je bodrenje sa tribina bilo "fantastično, kao na svakoj evropskoj utakmici".

"Za njih idemo u Kopenhagen i prolazimo, pa ćemo opet igrati ovdje", obećao je prvi Zvezdin kreativac.

Revanš na "Parken" stadionu zakazan je za naredni utorak od 20 časova. Pobjednik će u plej-of rundi na prvaka Švajcarske, Jang Bojs.