Sadik se izvinio, naročito navijačima: NAPRED PARTIZAN!

Nigerijski napadač obratio se javnosti povodom nesvakidašnje situacije na utakmici protiv Moldea.

Sadik Umar se izvinio, naročito navijačima: NAPRED PARTIZAN! Izvor: MONDO/Arena

Umar Sadik ostao je u svlačionici na poluvremenu utakmice plej-of runde kvalifikacija za Ligu Evrope protiv norveškog Moldea.

Trener Savo Milošević odlučio je da pruži šansu Ognjenu Ožegoviću, a Sadik se istuširao, presvukao i onda - poprilično iznenadio navijače.

TV kamera ga je početkom drugog poluvremena uhvatila kako sedi na ogradi i žustro razgovara mobilnim telefonom, dok su njegovi saigrači pokušavali da dođu do vodećeg pogotka.

Na kraju je Zoran Tošić doneo crno-belima pobedu od 2:1 i kakav-takav kapital pred revanš u Norveškoj, ali ostala je enigma da li je Sadik bio ljut, ili uvređen zbog izmene.

On je dan kasnije, objavom na društvenim mrežama, negirao da postoji bilo kakav problem.

"Povodom jučerašnje epizode, želim da se izvinim svima koji imaju veze sa ovim velikim klubom, a naročito navijačima. Nadam se da ćete razumeti da dolazim iz drugačije kulture. Za mene je Partizan iznad svega i nastaviću da se borim za njega do kraja. Idemo dalje, NAPRED PARTIZAN!", napisao je Nigerijac.

Crno-beli su odložili utakmicu 6. kola Superlige protiv Radnika, pa bi Sadik prvu priliku da se igrom i zalaganjem iskupi za neadekvatno ponašanje mogao da dobije opet protiv Moldea.