Loše, pa malo bolje: "Orlićima" samo bod

Remi koji bi mogao skupo da košta mlade srpske fudbalere u kvalifikacijama za EURO 2021.

U21-Srbija-Letonija 1 1 Izvor: MONDO/M. Vujičić

Počelo je porazom u Rusiji, a nastavljeno remijem u Novom Sadu.

Reprezentativci Srbije do 21 godine još jednom su razočarali, pošto na "Karađorđu" nisu uspjeli da savladaju Letoniju u 2. kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2021. godine - 1:1.

Imali su srpski fudbaleri inicijativu, međutim, tek u nekoliko posljednjih minuta zaređali su sa napadima i šansama, kao što se to očekivalo da bude od početka.

Malo je nedostajalo i da dođu do pobjede, ali je prečka u drugom minutu nadoknade bila saveznik gostiju poslije šuta Igora Zlatanovića glavom na centaršut iz kornera.

Nedovoljno agresivna igra u odbrani i bezidejnost u napadu tokom prvog poluvremena kažnjeni su pogotkom Marka Regže u 11. minutu, ali je u 56. kapiten Luka Adžić lukavim udarcem po zemlji donio izjednačenje.

Nažalost, bilo je to sve od izabranika Nenada "Neška" Milovanovića , koje čeka izuzetno težak posao u nastavku kvalifikacija...

SRBIJA: M. Ilić - Marković (46. Devetak), Mašović, Pavlović, Terzić - N. Petrović, Račić, L. Ilić - Stuparević, Joveljić (66. Tedić), Adžić (76. Zlatanović).