Sloga srušila lidera u Gornjem Vakufu!

Lider na tabeli Gračanica poražen na gostovanju u Gornjem Vakufu.Izviđač bolji od Goražda.

Sloga iz Gornjeg Vakufa savladala je Gračanicu 27:24 u derbiju četvrtog kola rukometne Premijer lige BIH.

Bila je ovo egal utakmica praktično svih 60 minuta, a tek pet minuta prije kraja Sloga dolazi do tri gola prednosti, da bi nakon promašaja gostiju povisila i na 26:22.

Lider na tabeli do kraja nije uspio da izbjegne prvi poraz u sezoni i Sloga je zasluženo stigla do druge pobjede.

Najzaslužniji za to bio je Biljaka sa sedam golova, uz pet golova Purića i Demirovića.

Kod Gračanice Živanov je dao sedam, a Radičević i Tufekčić po pet.

U ostalim mečevima četvrog kola Izviđač je savladao Goražde 31:26, a Bosna je sa ubjedljivih 34:26 savladala Konjuh.