Stigla i jubilarna, deseta pobjeda: Borac m:tel silovit u Brčkom!

Peti put ove sezone, Mikićev tim jednog rivala pobjeđuje razlikom od deset i više golova

rukomet liga bih lokomotiva borac 23 33 Izvor: MONDO/Dragan Šutvić

Deset od deset – učinak je rukometaša Borac m:tela u dosadašnjem toku sezone!

Crveno-plavi su se večeras u Brčkom lako obračunali sa ekipom Lokomotive rezultatom 23:33, te nastavili "mrtvu" trku sa dobojskom Slogom, koja je na istom učinku kao i tim Mirka Mikića, ali su zbog lošije gol-razlike na drugom mjestu.

Borac m:tel je poslije trideset minuta bio u prednosti od tri gola (10:13), da bi u nastavku dodao gas i peti put u sezoni jednog od rivala savladao dvocifrenom razlikom.

Najefikasniji je sa sedam golova bio Aleksandar Milićević, šest je postigao Nemanja Vučićević, a pet Milan Dakić.
Kod domaćih, briljirao je Goran Šarenac sa deset pogodaka.

U narednom kolu, sljedeće subote, Borac m:tel će ugostiti sastav Izviđača, dok će Brčaci u goste dobojskoj Slogi.

LOKOMOTIVA – BORAC m:tel 23:33

LOKOMOTIVA: Pajić, Hercegovac, Petrović 4, Šarenac 10, N. Simić 3, Purić, Kaurin, M. Simić 1, Baraković 3, Mihajlović, Milanković, Letić 2, Radić.

BORAC m:tel: Bera, Perić 1, Puljizović 2, Jeremić 2, Todorović 3, Milićević 7, Trkulja 2, Nježić 1, Lukić 1, Knežević 1, Subotić, Vučićević 6, Ćelić 1, Draganić 1, Prestaš, Dakić 5.