Natho je majstor, Holender sve bolji, Zdjelara pretukli: Partizanu prija "matine", treća pobeda u Turskoj!

Minimalac i protiv Ruha, ali sve bolji crno-beli.

Partizan - Ruh 1:0 Prijateljska utakmica Izvor: Arena Sport/Screenshot

Partizan je u pretposlednjoj proveri u Turskoj odigrao veoma dobro i ostvario treću pobedu, drugu minimalnim rezultatom.

"Matine" program bio je rezervisan sa ukrajinski Ruh, a crno-beli su do pobede došli golom Filipa Holendera iz 22. minuta. Sjajno se snašao Bibras Natho i posle greške golmana Misaka poslao je idealan pas, a reprezentativac Mađarske nije promašio.

PARTIZAN - RUH 1:0 (1:0)

Crno-beli su i u nastavku imali više šansi, pre svih Holender, dok su u finišu igrači Ruha postali veoma grubi za jednu prijateljsku utakmicu.

U više navrata je na travi ostajao Saša Zdjelar, a prava sreća je što nije došlo do povrede.

"Zadovoljan sam prvim delom igre, malo se akumulirao i umor i pri kraju, ali sam generalno zadovoljan...", rekao je Saša Stanojević posle meča.

Crno-beli inače su inače igrali u veoma jakom sastavu, a trener Stanojević nije mogao da računa samo na Nemanju Jovića i Nikolu Štulića.

U predvečernjem terminu Partizan igra i protiv Sileksa (15 časova)

IZ MINUTA U MINUT:

90+1' - KRAJ!

85' - Bezobrazluk igrača Ruha, više puta na travi Saša Zdjelar.

54' - Već dve šanse za Holendera u nastavku, Misak jedva spasava Ruh.

45' - Poluvreme!

22' - GOL! 1:0! VODI PARTIZAN! Veliku grešku napravio je golman Misak, a Natho je pokazao da je majstor. Brzo se snašao i prosledio idealan pas za Filipa Holendera, a napadač crno-belih pokazuje sve bolju formu.

1' - Meč je počeo!

PARTIZAN: Stojković, Živković, Lutovac, Vujačić, S. Marković, Obradović, Zdjelar, Jokić, Smiljanić, Natho i Holender.

RUH: Misak, Bili, Stamenković, Kopina, Misik, Karasok, Fedorčuk, Rusin, Klimčuk, Bojčuk, Kuharevič.