Ovo je najgluplji autogol koji ćete vidjeti: Borjan gledao komediju, čitav svijet se smije golmanu! (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Pa šta uradi čovječe...

kanada haiti autogol golmana kakav se rijetko viđa Izvor: MN Press/Twitter/@PaulmurphyBKK/Printscreen

Čitav fudbalski svijet usmjeren je na Evropsko prvenstvo i dešavanja širom Starog kontinenta, ali ni ostale dijelove svijeta ne bi trebalo da zapostavimo.

Naročito kada na utakmici reprezentacija Kanade i Haitija vidimo autogol kakav smo rijetko kada prije imali prilike da vidimo!

Golman Crvene zvezde imao je priliku da prisustvuje nevjerovatnom kiksu kolege sa druge strane terena.

Kanada je slavila 3:0, ali ono što je golman Haitija učinio na samom početku drugog poluvremena je nasmijalo mnoge ljubitelje fudbala.

Hosue Duverger je dobio jednu povratnu loptu ka svom golu, ali njegov prijem bio je nepostojeći. Lopta je krenula ka golu, Duverger je bio tu da je ispuca, ali ju je nekako promašio!

Pogledajte tu komičnu situaciju:

Kanada je tako došla do vođstva, potom je Kajl Larin duplirao prednost, da bi Džunior Hoilet postavio rezultat na konačnih 3:0.

Milan Borjan je svih 90 minuta proveo među stativama, morao je samo jednom da interveniše na ovom susretu, a Kanada se pred revanš sa Haitijem nalazi nadomak plasmana u narednu fazu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.