Neće, pa neće... Nova povreda Nikole Lakčevića!

Autor Milutin Vujičić

Mladom vezisti Partizana povrede ne dopuštaju da se razigra.

Jedan od najtalentovanijih fudbalera Partizana izdržao je samo 15 minuta u Subotici!

Nikola Lakčević (20) dobio je priliku na gostovanju na sjeveru Bačke u 59. minutu, kada je ušao u igru umjesto Asana u 59. minutu, međutim već u 74. našao se na travi zbog povrede, najvjerovatnije koljena za koje se uhvatio...

Bila mu je potrebna pomoć da napusti teren, pokušavali su iz lekarskog tima Partizana da mu pomognu, ali je Savo Milošević morao da ga izvede iz igre.

Umjesto njega ušao je štoper Uroš Vitas, ali nije uspeo da pomogne crno-bijelima da preokrenu meč u Subotici gdje je domaći sastav pobijedio 3:2 (1:2).

Lakčevića je povreda spriječila da se nametne i prošlog ljeta u Sloveniji kada je igrao odlično, ali ga je povreda usporila ka proboju u prvom timu, a za sada nije poznato koliko će odsustvovati, dok će se u narednim danima vše znati.

Lakčeviću je ovo bila 11. utakmica za Partizan u svim takmičenjima ove sezone, a zabilježio je tri asistencije za oko 265 minuta na terenu.