NE ŠALI SE!

Srpski Despot zaledio Moskvu: Napadač "orlova" sam potukao Spartak, u strašnoj je formi! (VIDEO)

Nova sjajna partija!

Izvor: Twitter/@fcrk_en/Printscreen

Nova godina, stari Đorđe Despotović!

U Rusiji je ovog vikenda nastavljena tamošnja Premijer liga, a odmah na startu je srpski napadač nastavio sa opasnom formom!

Prošlo je punih sedam godina kako Rubin iz Kazanja nije uspio da savlada Spartak u Moskvi, a to im je sada omogućio Srbin - 0:2!

Despotović je bio dvostruki strijelac u velikoj pobjedi, "zaledivši" Moskvu svojim golovima u drugom poluvremenu.

Prvo poluvreme nije donijelo golove, a u nastavku je Despotović pokazao zašto je jedan od najboljih napadača u šampionatu Rusije.

Dobio je lijepu asistenciju od Kvarackelije i odmah iz prve zakucao loptu u mrežu za 1:0.

Despotović je kasnije jednu šansu prokockao, da bi u samom finišu susreta iskoristio odbijenu loptu da postavi konačnih 2:0 za goste iz Kazanja.

To je reprezentativcu Srbije bio deveti gol u sezoni, a peti u posljednjih pet mečeva u Premijer ligi Rusije.