Fudbal

U subotu prekinuto, dan kasnije nije se ni igralo, a danas Radnik riješio sve za dva minuta!

Autor Goran Arbutina

Kompletirano je četvrto kolo Prve lige RS nakon kojeg Drina ostaje na samom začelju tabele.

Izvor: MONDO/Sport Bijeljina

Poslije četiri dana igranja, pa i neigranja, konačno je kompletirano četvrto kolo Prve lige RS duelom Drine i Radnika.

Ovaj duel prekinut je u subotu pri rezultatu 1:1 zbog natiopljenog terena u Zvorniku, potom dan kasnije nisu postojali uslovi za odigravanje jer je stadion praktično pretvoren u bazen, pa je naložen novi meč u utorak.

On je konačno odigran, a nakon toliko neizvjesnosti – danas je sve riješeno za dva minuta!

Pogotkom Ljubomira Kovačevića već na samom startu meča ekipa Radnika stigla je do pobjede 1:0 i druge pobjede ove sezone.

Bijeljinci imaju šest bodova, ali to je maksimalan učinak, jer su dosad odigrali samo dve utakmice zbog organizacionih problema u ovom klubu na početku sezone.

Uprkos tome Radnik je takmičarski odlično ušao u sezonu sa maksimalnih šest bodova, dok je Drina zna samom začelju sa tri poraza i remijem, odnosno samo jednim osvojenih bodom.