Fudbal

Viljareal "potopio" Real, Madrigal vidio PROMAŠAJ SEZONE!

Autor Goran Arbutina

Napadač "žute podmornice" promašio nemoguće, ali Madriđani su bili već "potopljeni".

Izvor: Biel Alino/EFE

Oporavio se Real od poraza protiv Rajo Valjekana, vezao dvije pobjede, a onda doživio novu „šamarčinu“ u La Ligi.

Kraljevski klub poražen je u subotu na Madrigalu 2:1, ali je i dobro prošao, pošto je Viljareal propustio nekoliko odličnih šansi, da bismo u posljednjim sekundama vidjeli i promašaj sezone.

Igrao se osmi minut sudijske nadoknade kada je Real imao posljednju priliku da ugrozi gol iz kornera, u napad je otišao i Kurtoa, ali se potom umalo zatresla njegova mreža.

Nakon loše akcije Madriđana iz kornera sjevnula je kontra Viljareala, napadač Arnaut Dandžuma vukao je loptu i imao potpuno prazan gol, međutim, promašio je nemoguće.

Domaći ipak neće mnogo žaliit nakon ovog promašaja sezone pošto su prethodno riješili meč, pogotkom Đerarda Morena iz penala, samo tri minute nakon što je Karim Benzema izjednačio, takođe sa "bijele tačke2.

Real je nakon ovog poraza ostao na 38 bodova, koliko ima i Barselona, koja u nedjelju igra protiv Atletiko Madrida i ima priliku da se "odlijepi" na samom vrhu.