Fudbal

Dominacija Zvezde u Subotici, velikih 5:1! Deseta pobjeda u nizu crveno-bijelih, nisu se ni oznojili!

Autor Goran Arbutina

FK Crvena zvezda rutinski pobijedila Spartak u Subotici i ostvarila i deseti trijumf u nizu u Su'perligi.

Izvor: Arena /Printscreen

Crvena zvezda pobijedila je Spartak u Subotici bez ikakvih problema, 5:1. Kao što je Silas u 14. minutu praktično neometan ubacio loptu u mrežu posle kornera, tako su crveno-bijeli i ostvarili trijumf na Gradskom stadionu u Subotici.

Pratili su taj gol pogoci Milana Rodića glavom u 40. minutu, Šerif Endiaje je u 51. iskoristio penal za 3:0, a gol domaćih udarcem Luke Bijelovića nije ni na trenutak uzdrmao branioca titule. Samo nekoliko minuta nakon toga, u 62, Milson je na asistenciju Silasa postavio 4:1 za favorita i najavio ubedljiv trijumf, koji se i dogodio.

Tačku na meč stavio je Aleksandar Katai, golom u 72. minutu za konačnih 5:1 za Zvezdu, na asistenciju Nemanje Radonjića. "Magiko" je šutirao glavom, lopta se odbila o prečku i ušla u mrežu, da zaokruži dominantan nastup Beograđana.

Spartak - Crvena Zvezda 1-5
Izvor: YouTube/Arena sport TV

Još jednom su potvrdili da su u Superligi daleko ispred konkurencije.