Fudbal

Inter se mučio do 77. minuta – a onda se ukazao Lautaro! Nerazuri ponovo na vrhu Serije A

Autor Dragan Šutvić

Golom Lautara Martineza Inter je došao do pobjede nad Đenovom.

Izvor: Spada / Zuma Press / Profimedia

Na "Meaci" ništa novo – Inter je savladao Đenovu pred domaćom publikom, 11. put zaredom!

Odolijevali su Đenovljani braniocu titule, držali u džepu prvi bod sa ovog gostovanja još od decembra 2012. godine, ali je u 77. minutu gostujuća odbrana poklekla, što je Interu bilo dovoljno da zabilježi trijumf.

Izveo je Hakan Čalhanoglu korner sa lijeve strane, a najviši u skoku bio je Lautaro Martinez, koji je "uz pomoć" Matije Banija zatresao mrežu. Lopta je nakon udarca glavom Argentinca pogodila italijanskog štopera u grudi i odsjela u mreži iza leđa Nikole Lealija.

Pogledajte taj trenutak:

Zahvaljujući ovoj pobjedi, koja je za Inter stigla nakon bolnog poraza u Derbiju Italije (1:0), nerazuri su se bratili na lidersko mjesto u prvenstvu.

Nakon nepotpunog 16. kola, tim Simonea Inzagija ima 57 bodova, jedan više od Napolija koji će sutra uveče na gostovanju Komu imati šansu da se vrati na najvišu poziciju.

Ukoliko želite da vidite dodatni sadržaj posjetite Mondo Pređi na sajt

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!

(mondo.ba)