Fudbal

Marko Maksimović doveo pojačanje iz Prve lige Hrvatske: Igrao za Hajduk, a u Posušje došao iz Varaždina

Autor Nebojša Šatara

Hrvatski fudbaler Mario Čuić novi je igrač Posušja.

Izvor: Facebook/ HŠK Posušje

Klub sa "Mokrog doca" potvrdio je u utorak da je 24-godišnji vezista Mario Čuić potpisao jednogodišnji ugovor.

"Danas je zvanično stavio potpis na ugovor s plavo-bijelima do ljeta 2026.godine. Čuić nam stiže iz Varaždina, a u karijeri je nosio dresove Tomislava, splitskog Hajduka, Radomlje i Istre iz Pule", navedeno je iz posuškog kluba.

Čuić je prethodne sezone odigrao 15 utakmica u HNL-u, sedam za Istru i osam za ekipu Varaždina.

Podsjetimo, Posušje je na kraju prethodne sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine trebalo da igra baraž sa ekipom Stupčanice za opstanak, ali klub iz Olova nije dobio licencu.

Izvor: Facebook/HŠK Posušje

Ako je suditi po današnjem pojačanju, ali i nedavnom tijesnom porazu od Hajduka (0:1), izabranici banjalučkog stručnjaka Marka Maksimovića ove sezone imaju dosta razloga za optimizam.

(MONDO)